Telefon: +90 262 641 64 82 E-mail: cagdas.ceylan@mitamuhendislik.com

Mita Çelik l Mita Steel

Mita Çelik l Mita Steel

 

MİTA ÇELİK, firmamız bünyesinde yapısal çelik alanında projelendirme, tasarım, müşavirlik ve taahhüt uygulamalarını üstlenen departmanımızdır. MİTA ÇELİK, konvansiyonel çelik yapıların, prefabrik çelik yapıların, endüstriyel tesislerin ve ön mühendislikli çelik yapıların tasarımı, projelendirilmesi, denetimi, teknik müşavirliği ve inşaat taahhüdü alanında kapsamlı yapısal çözümler sunmaktadır. MİTA ÇELİK, firmamız içerisinde faaliyet göstermekte olan diğer departmanlar gibi, “Design & Build”; “Tasarla ve İnşaa Et”, felsefesiyle yapılanmış ve alanında uzman kadrosuyla çelik yapı sektöründe bütünleşik ve yenilikçi bir anlayışla hizmet vermektedir.

MİTA ÇELİK, çelik malzeme kullanılan tüm yapı teknolojisi ürünlerinin projelendirilmesini, mimari tasarımlarının gerçekleştirmesini ve imalatlarını ayrı ayrı veya tamamını bir arada üstlenebilecek yetkinliğe ve donanıma sahiptir. Dolayısıyla projelendirmeden tasarıma, tasarımdan imalata ve imalattan montaja kadar tüm aşamalarda ve süreçlerde Design & Build anlayışıyla hizmet vermektedir.

MİTA ÇELİK, grup içerinde bulunan diğer departmanlarda olduğu gibi, son derece dinamik ve aktif bir çalışma temposuna sahiptir. MİTA ÇELİK, grubumuzun diğer departmanları tarafından projelendiren yapıların yanı sıra, grubumuz dışından talep edilen Çelik Konstrüksiyon, Ön Mühendislikli Çelik Yapı Sistemleri, Uzay Çatı Sistemleri, Prefabrik Çelik Yapılar, Endüstriyel Yapılar, Proje Tasarım ve Proje Yönetimi ve Teknik Müşavirlik alanlarında kapsamlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. MİTA ÇELİK, yüksek kaliteyi ve koşulsuz müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz bir unsur ve daimi bir hedef olarak görmektedir.

Başlıca Faaliyet Alanlarımız

• Çelik Konstrüksiyon Projelendirme ve Tasarım Hizmetleri
• Proje Yönetimi ve Teknik Müşavirlik Hizmetleri

• Çelik Konstrüksiyon Taahhüt Hizmetleri
• Anahtar Teslim Endüstriyel Tesis İnşaatı ve Taahhüdü
• Ön Mühendislikli Çelik Yapı Sistemleri Tasarımı
• Lojistik Amaçlı Depo, Hangar ve Yardımcı Tesis Taahhüdü
• Anahtar Teslim Projelendirme ve Taahhüt
• Hafif Çelik (Light Gauge Steel) Yapı Sistemleri

 

MİTA STEEL is the department in our company that undertakes project preparation, design, consulting and contracting applications in the field of structural steel. MİTA STEEL provides a wide range of structural solutions for the design, project preparation, inspection, technical consulting and contracting of conventional steel structures, prefabricated steel structures, industrial facilities and pre-engineering steel structures.

MİTA STEEL is structured based on ‘‘Design & Build’’ philosophy like other departments operating within our company, and provides services with its experienced staff through a holistic and innovative concept in steel structure sector.

MİTA STEEL has the competency and know-how to prepare projects of all building technology products, in which steel material is used, implement their architectural designs, and produce each of them separately or together. Therefore, it provides services based on Design & Build concept in all processes and phases from project preparation to design, from design to production and from production to installation.

MİTA STEEL has a quite dynamic and active working tempo like in other departments within the group. MİTA STEEL provides a wide range of cost-effective solutions in the fields of Steel Construction, Pre-Engineering Steel Construction Systems, Space Frame Systems, Prefabricated Steel Structures, Industrial Structures, Project Design and Project Management and Technical Consulting services for the buildings which are designed by the other departments of our group as well as the buildings of third parties. MİTA STEEL views high quality and unconditional customer satisfaction as an essential factor and a permanent objective.

Our Main Business Lines

• Steel Construction Project Preparation and Design Services
• Project Management and Technical Consulting Services
• Steel Construction Contracting Services
• Turnkey Industrial Facility Construction and Contracting
• Design of Pre-Engineering Steel Construction Systems
• Contracting of Warehouses, Hangars and Auxiliary Facilities for Logistics
Purposes
• Turnkey Project Preparation and Contracting
• Light Gauge Steel Building Systems